Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Kluczowe zadania:

    • nadzór nad poprawnym wczytywaniem zleceń dla klientów w systemie Qguar i SAP
    • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy
    • aktywacja zamówień oraz realizacja zamówień promocyjnych
    • tworzenie zestawień artykułów niestandardowych wydawanych z magazynu
    • zakładanie, realizacja oraz zamykanie zleceń wynikających z bieżących dyspozycji
    • dbałość o poprawny obieg dokumentów

    Oczekujemy od Ciebie:

    • rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • wykształcenia minimum średniego - preferowane logistyczne
    • znajomości pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
    • umiejętności pracy w zespole
    • komunikatywności i zaangażowania
    • doskonałej organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    top

    W trakcie pracy oferujemy Tobie:

    • perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów
    • nowoczesne warunki pracy, lokalizacja w Centrum Logistycznym w Nadarzynie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    top

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.