Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki

Żabka Polska

Szkolna 30

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym wczytywaniem zleceń dla klientów w systemie Qguar i SAP

  • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy

  • zakładanie, realizacja oraz zamykanie zleceń wynikających z bieżących dyspozycji

  • analiza zgłoszeń reklamacyjnych oraz wystawianie dokumentów finansowych związanych ze zgłoszeniami

  • współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzonych zadań

  • aktywny udział w inwentaryzacjach kwartalnych

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie min. średnie - preferowane logistyczne

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • asertywność i komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • brak okresu próbnego

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • transport do/z pracy lub dodatek transportowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata