Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • Nadzór nad poprawnością dokumentacji w obrocie magazynowym,
    • Zarządzanie obiegiem informacji, dokumentów magazynowych,
    • Nadzór nad gospodarką towarami i opakowaniami,
    • Obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień,
    • Ewidencja dokumentów magazynowych w systemie Qguar i SAP.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia średniego – mile widziane wyższe (logistyczne, ekonomiczne),
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel),
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Umiejętności analitycznego myślenia,
    • Komunikatywności i zaangażowania,
    • Otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń,
    • Odpowiedzialności, dokładności i konsekwencji w działaniu.

    Oferujemy:

    top
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna),
    • transport do/i z miejsca pracy lub dodatek transportowy,
    • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do okularów,
    • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    top