Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Wsparcia Logistyki (Sekcja Korekt)

Żabka Polska

  • Małopole (pow. wołomiński)

    Małopole (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa protokołów rozbieżności – wyjaśnianie niezgodności finansowych, wystawianie korekt/zafakturowań do dostaw

  • Weryfikacja wniosków złożonych przez Franczyzobiorców

  • Wystawianie korekt do faktur za towar zwrócony przez Franczyzobiorcę

  • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu realizowanych zadań

  • Nadzór nad rozliczeniami terminali, dostawców usług ze stwierdzonych rozbieżności

  • Ścisła współpraca z i innymi działami,

  • Administrowanie procesowanymi dokumentami oraz ich archiwizacja

  • Obsługa klienta w zakresie wyjaśniania bieżących rozbieżności

  • Dbanie o właściwe relacje z klientami/kontrahentami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – mile widziane wyższe (logistyczne, ekonomiczne)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie i doskonała organizacja pracy własnej

  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń

  • Odpowiedzialność, dokładność i konsekwencja w działaniu

  • Gotowość w pierwszych miesiącach na szkolenie w CL Nadarzyn

To oferujemy

  • krótki proces rekrutacyjny

  • brak okresu próbnego (pierwsza umowa o pracę na 1 rok)

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • bezpłatna kawa/herbata/zimne napoje

  • dobrą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników