Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Marketingu

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja i współpraca w obszarze marketingu wewnątrz organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi

  • Administracja platformy reklamowej

  • Współpraca z agencjami reklamowym w zakresie produkcji materiałów reklamowych oraz agencjami eventowymi w zakresie organizacji VIP TRIP / eventów

  • Działania w zakresie raportów i analiz rynkowych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie nauki (możliwość pracy w tygodniu w biurze)

  • Doświadczenie zawodowe: przebyte praktyki kierunkowe

  • Praca z nowoczesną technologią

  • Sumienność i dokładność

  • Komunikatywność i kreatywność

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (codzienna komunikacja w zespole), Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass, czy dodatek komunikacyjny

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity)

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność

BASF Polska Sp. z o.o.

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość – w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

Przewiń do profilu firmy

Razem możemy osiągnąć wszystko. Dzięki sile współpracy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online.