Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. wsparcia monitoringu

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA (TISE SA) jest funduszem pożyczkowym dla małych i średnich firm, organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych. Powstało w roku 1991, jego właścicielem jest francuski bank Crédit Coopératif. TISE jest partnerem państwowego Banku BGK. Jest jedynym polskim funduszem pożyczkowym certyfikowanym przez Komisję Europejską w zakresie udzielania mikrokredytów. Jest także członkiem założycielem i jedynym polskim przedstawicielem w Europejskiej Federacji Banków Etycznych i Alternatywnych (FEBEA), którą tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Między 2008 a 2020 rokiem TISE udzieliło ponad 7 tys. pożyczek o łącznej wartości miliarda złotych.

Obecnie poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Ustalanie przyczyn powstania zaległości w spłacie pożyczek i negocjowanie warunków spłaty
  • Kontakt z dłużnikami i motywowanie ich do zapłaty (kontakt telefoniczny, generowanie wezwań do zapłaty)
  • Kompletowanie dokumentacji w teczkach klientów
  • Budowanie relacji z przydzielonymi klientami
  • Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub studia w toku (mile widziani studenci zaoczni i wieczorowi prawa lub administracji)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań z zachowaniem terminowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wysoki poziom samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart MultiSport lub kart Kultura
  • Naukę języka francuskiego
  • Dobrą atmosferę wynikającą ze współpracy i dzielenia się wiedzą

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy