Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Umów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie umów dla Klientów instytucjonalnych na podstawie ofert handlowych;
    • Przygotowywanie m.in. aneksów, porozumień oraz innych dokumentów związanych z umową;
    • Odpowiedzialność za przygotowywanie poczty wychodzącej i przychodzącej  w obszarze umów,
    • Archiwizacja podpisanych umów – elektroniczna i tradycyjna;
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych);
    • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość MS Word oraz dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
    • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiej nauki i samodzielnego poszukiwania rozwiązań;
    • Skrupulatność, dokładność, terminowość;
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
    • Pracę w komfortowych warunkach w nowo zaaranżowanej przestrzeni biurowej na warszawskim Mokotowie;
    • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych;
    • Po okresie próbnym dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
    • Możliwość udziału w konkursach i projektach prozdrowotnych;;
    • Miłą i przyjazną atmosferę;
    • Owocowe piątki.