Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia partnera biznesowego

Majorel PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Majorel Polska

Roosevelta 18

Poznań

z biegłym językiem angielskim

Zadania:

  • Codzienne wsparcie klientów biznesowych internetowej platformy zakupowej w języku angielskim za pośrednictwem e-mailowym i chat’u – stanowisko backoffice’owe
  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1/C2)
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel’a) oraz Google Docs
  • Skrupulatności i samodzielnej organizacji pracy
  • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • Dobrego radzenia sobie w pracy pod presją czasu
  • Pozytywnego nastawienia i komunikatywności
  • Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji
  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Umiejętności budowania relacji z marką i partnerem biznesowym

Co zyskujesz?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, która podpisywania jest pierwszego dnia szkolenia wdrażającego
  • Pracę na pełen etat w godzinach 9:00-17:00, 5 dni w miesiącu na zmianie 12:00-20:00
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji
    w centrum Poznania
  • Jasną i czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego i systemu premiowego oraz realną możliwość awansu
  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych
  • Bony zniżkowe na zakupy na platformie internetowej
  • Konkursy z nagrodami, bilety na imprezy kulturalne, upominki urodzinowe, świeże owoce i płatki śniadaniowe
  • ….a po pracy – wyjścia integracyjne, imprezy oraz udział w wydarzeniach sportowych

To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel

Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy