Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Procesu Prawnego

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.O firmie

  • szczawieńska 2
    Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.

szczawieńska 2

Szczawno-Zdrój

OPIS STANOWISKA/ZADANIA:

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z organami sądowymi w Polsce.
  • Monitorowanie postępowań i podejmowanie czynności uzasadnionych stanem postępowania.
  • Dbałość o jakość i prawidłową realizację procesów sądowych.
  • Przygotowywanie pism i formularzy procesowych.
  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla partnerów biznesowych i potrzeb wewnętrznych struktur.
  • Obsługa systemów i aplikacji wewnętrznych oraz zewnętrznych tj. portale informacyjne sądów.
  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów.

OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności do szybkiego uczenia się.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
  • Dobrej znajomości MS Office oraz obsługi komputera.
  • Skrupulatności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
  • Otwartości na zmiany i umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów.
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego oraz procedury cywilnej będzie dodatkowym atutem.

OSOBIE, KTÓRA DOŁĄCZY DO NASZEGO ZESPOŁU OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas określony.
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nastawionej na sukces firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pogłębienia wiedzy dzięki dostępowi do firmowej Biblioteki.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Możliwość korzystania z kafeterii MyBenefit.
  • Bezpłatna, prywatna opieka medyczna.
  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy