Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektów- PMO

DahliaMatic

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

DahliaMatic

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Koordynacja działań w pracach przy utrzymaniu systemów informatycznych.

Zapraszamy do aplikowania! Chętnie opowiemy o szczegółach naszej oferty

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań na I linii wsparcia w ramach usługi utrzymania dla naszych klientów

  • Przydzielanie zgłoszeń do obsługi przez programistów / analityków

  • Pilnowanie SLA zgłoszeń

  • Komunikacja z klientem

  • Podstawowa obsługa systemów, które podlegają utrzymaniu

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie wykonywania

  • Zdolność analitycznego myślenia i gotowość do samodzielnej i odpowiedzialnej pracy

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami oraz zwinnych metodyk realizacji projektów informatycznych

  • Znajomość minimum jednego systemu klasy ERP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • tester manualny
  • support
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przy różnorodnych i ambitnych projektach dla klientów z wielu branż

  • Współpracę z zespołem doświadczonych, nastawionych na dzielenie się wiedzą specjalistów

  • Dedykowane wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kompetencji technicznych

  • Dogodną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Porozmawiajmy przez telefon

2

Spotkajmy się (MS Teams)

3

Witamy w zespole :)

DahliaMatic

Jesteśmy jedną z najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Przewiń do profilu firmy