Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia realizacji projektu

OEX Cursor S.A.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Równoległa 4A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w kompleksowej realizacji projektów wdrażanych na rzecz klientów

  • przygotowywanie raportów, zestawień zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz przełożonych

  • formułowanie wniosków na podstawie otrzymanych wyników

  • bieżące monitorowanie projektów

  • odpowiedzialność za wysoką jakość oraz terminowość realizowanych działań

  • przygotowywanie i wysyłka realizacji zleceń do pracowników w terenie

  • nadzór nad logistyką materiałów projektowych, kontrola stanów magazynowych

  • aktualizacja bazy struktury, zmiana użytkowników, zakładanie kont, zaplanowanie urlopów

  • kontrola realizacji działań według oczekiwań klientów

  • stała współpraca ze strukturami terenowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • średnio-zaawansowana znajomość MS Excel – warunek konieczny

  • łatwość do przyswajania wiedzy techniczno-informatycznej

  • umiejętności analityczne

  • dokładność i terminowość oraz ukierunkowanie na wysoką jakość obsługi

  • umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w obliczu zmian

  • komunikatywność i pozytywne podejście do pracy

  • silna motywacja i umiejętność efektywnej pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów

Mile widziane

  • obsługa-nadzór projektów technicznych np. instalacje, serwisy, sanitacje

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie, kontrakt)

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • elastyczne godziny pracy – nie mamy sztywnych reguł – w godzinach 8:00 -18:00

  • możliwość pracy z biura, jak i częściowo zdalnie – sam/a ustalasz z przełożonym grafik pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do stażu i osiągnięć

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży niezależnie od ich skali i rozłożenia w czasie. Rozwijamy się i ciągle ulepszamy nasz sposób działania. Dzięki nowoczesnej technologii nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług.

Naszą główną siłą są ludzie. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia.

Przewiń do profilu firmy