Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Serwisu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ENERCON. Where everything revolves around your future!

    Represented in 36 countries, ENERCON is one of the world’s leading wind turbine manufacturers. If you want to become a member of our team, now is the time to apply!

    Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Serwisu ( m/f )
    Location : Poznań (Ogrody)

    Twoje zadania:

    • Wspomaganie pracy biura serwisu turbin wiatrowych w aspektach obejmujących m.i.n przygotowanie i weryfikacje dokumentacji związanej z czasem pracy , podróży służbowych itp
    • Wspomaganie pracy serwisu polowego w kwestiach związanych z zarządzaniem materiałami eksploatacyjnymi ,częściami zamiennymi także środkami ochrony indywidualnej ( np składanie i kontrola statusu zamówień na części zamienne , utrzymanie stanu magazynu środków ochrony indywidualnej )
    • Wsparcie administrowania flotą samochodów
    • Planowanie oraz organizacja wewnątrz firmowych szkoleń we współpracy z działem szkoleniowym w centrali w Niemczech
    • Utrzymywanie efektywnej komunikacji z zespołem biura , zespołem serwisu polowego a także centralą firmy w Niemczech i lokalnymi podwykonawcami /poddostawcami

    Twoje umiejętności:

    • Dobra znajmość języka angielskiego
    • Proaktywne podejście i umiejętność pracy w zespole
    • Poprzednie doświadczenie w pracy w miedzynarodowym środowisku będzie mile widziane
    • Znajomość SAP oraz MS Office i techniczne zainteresowania będą dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na miedzynarodowym rynku
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia , prywatną opieke medyczną
    Zainteresowany? Prześlij swoją aplikacje zawierającą, CV, List motywacyjny, oraz informacje dotyczącą poziomu oczekiwanego wynagrodzenia, a także możliwą date podjęcia zatrudnienia za pomocą przycisku Aplikuj
    bottom