Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Serwisu

4KRAFT sp. z o.o.O firmie

4KRAFT sp. z o.o.

Rolna 9

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych

  • Monitorowanie i rozliczanie zużycia części

  • Monitorowanie stanów ilościowych oraz jakości części

  • Składanie zapotrzebowania oraz zamawianie części i produktów

  • Kontrola nad bieżącym zapotrzebowaniem administracyjnym Serwisu

  • Monitorowanie i kontrolowanie wiekowania części

  • Nadzór nad poprawnością oraz tworzenie kodów wewnętrznych dla nowych produktów i części

  • Przygotowywanie dokumentacji BDO

  • Praca przy komputerze w wewnętrznych systemach

  • Okazjonalnie wsparcie przy przyjmowaniu i wydawaniu dostaw, przygotowywaniu paczek do wysyłki czy wykonywaniu dokumentacji zdjęciowej

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Bardzo dobra organizacja pracy i sumienność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy administracyjno-biurowej

  • Doświadczenie we współpracy z firmami z branży logistycznej

  • Praktyczna znajomość obsługi elektronarzędzi

  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi, umiejętności techniczne,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy

  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanym biznesie

  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy