Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Mayko Sp. z o.o

3 3005 300 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i prowadzenie kampanii mailowych,

  • budowanie bazy danych potencjalnych klientów,

  • social selling (przy użyciu narzędzi takich jak Facebook, Linkedin),

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów,

  • analizowanie działań konkurencji,

  • współpraca z działem marketingu i sprzedaży,

  • wdrażanie nowych sposobów i narzędzi do pozyskiwania klientów.

Nasze wymagania

  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • entuzjastyczne podejście do życia i motywacji do pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w prospectingu lub sprzedaży skierowanej do B2B,

  • podstawowa wiedza na temat kampanii SEO, PPC.

To oferujemy

  • Naukę, opiekę i wdrożenie do nowych obowiązków

  • OKR, spotkania F2F, podczas których lider skupi się w 100% na Twoich potrzebach i celach,

  • Budżet na Twój rozwój, szkolenia/konferencje/warsztaty,

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie; (2500 - 4000 na rękę),

  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenia grupowego,

  • Pracę w biurze położonym w centrum Białegostoku, a po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej,

  • Zapewniamy obiady na koszt firmy,

  • Organizujemy super imprezy, ponadto w biurze mamy strefę relaksu, PS4, darty, piłkarzyki.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • strefa relaksu

Jesteśmy zgranym zespołem i od lat skutecznie zwiększamy widoczność stron w wyszukiwarce. Kampanie SEO/SEM dla sklepów internetowych to nasza specjalność. Aktualnie prowadzimy rekrutację do działu Sprzedaży i Marketingu. W codziennej pracy ważne są dla nas uczciwość, profesjonalizm i partnerska współpraca. Jeśli podzielasz nasze wartości – dołącz do nas!

Ze względu na specyfikę stanowiska praca w biurze w Białymstoku.

Przewiń do profilu firmy