Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Dekpol Deweloper sp. z o.o.

  • Jaglana 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Jaglana 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie Działu Sprzedaży w procesie obsługi Klienta,

  • wsparcie administracyjne w zakresie realizacji transakcji związanych z nieruchomościami,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi związanymi z Deweloperem i reprezentowanie firmy jako Pełnomocnik Dewelopera (Kancelaria Notarialna, Kancelaria Radcy Prawnego, Placówki Bankowe),

  • monitorowanie i analizowanie sytuacji na rynku nieruchomości,

  • analiza materiałów dla nowo przygotowywanych projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z rynkiem nieruchomości,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji czasu pracy,

  • ukierunkowanie na współpracę i na rozwiązywanie problemów,

  • przejawianie własnych inicjatyw w zakresie powierzonych obowiązków,

  • samodzielność w podejmowaniu działań,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i rzetelność,

  • dobra znajomość programu pakietu MS Office,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • udział w rozwojowych projektach deweloperskich,

  • ukierunkowanie na potrzeby pracownika.

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,

  • godziny pracy: dni robocze, 9:00 – 17:00.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Deweloper sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy