Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Scanmed S.A.

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne wsparcie pracy Działu Sprzedaży

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • tworzenie ofert handlowych

  • nadzór nad procesem przetargów

  • opracowywanie raportów oraz prezentacji w celu analizy wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

  • nastawienie na realizację celów biznesowych

  • doświadczenie w postępowaniach przetargowych będzie dodatkowym atutem

  • profesjonalizm i życzliwość w komunikacji z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu

  • realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w angażujących projektach

  • atmosferę opartą na współpracy i pozytywnych relacjach międzyludzkich

  • opiekę medyczną oraz pakiet benefitów pozapłacowych (Karta Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie na życie)

  • dobrze skomunikowane miejsce pracy - w pobliżu znajduje się Dworzec Główny, przystanek autobusowy oraz tramwajowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • karta Multisport

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy