Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Sieci Partnerskiej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Sieci Partnerskiej Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • wsparcie produktowe pracowników Placówek Partnerskich,
      • bieżąca obsługa zapytań partnerów poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny,
      • kontakt z pracownikami Placówek Partnerskich w zakresie aktywizacji działań sprzedażowych,
      • analiza wniosków „w procesie”,
      • współpraca z pozostałymi komórkami Banku uczestniczącymi
        w procesowaniu/sprzedaży produktów bankowych, w tym opiniowanie procedur bankowych,
      • opracowywanie i przygotowywanie dodatkowych materiałów dydaktycznych dla pracowników Placówek Partnerskich,
      • przygotowywanie i wysyłka komunikatów do Placówek Partnerskich.
    Oczekujemy:
      • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
      • chęci do pracy z mailem oraz telefonem,
      • mile widziane jest wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: administracja, finanse i bankowość,
      • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
      • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
      • inicjatywy w działaniu,
      • umiejętności pracy w zespole,
      • pozytywnego nastawienia :)
    Oferujemy:
      • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym na podstawie umowy o pracę,
      • wsparcie bezpośredniego przełożonego oraz ze strony zespołu,
      • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska (Wrzeszcz) – blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec PKP oraz SKM,
      • świetna atmosfera w pracy, wiele inicjatyw poza-pracowych związanych z naszą kulturą organizacyjną (udział w akcjach sportowych, wydarzeniach, rywalizacjach),
      • pakiet narzędzi do pracy (komputer oraz telefon służbowy),
      • atrakcyjne świadczenia: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.