Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Puławska 336

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów HoReCa (hotele, restauracje)

  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie realizacji zamówień

  • Stałe podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami HoReCa

  • Realizowanie zamówień i rozpatrywanie ewentualnych reklamacji

  • Wystawianie faktur i korekt zgodnych z warunkami handlowymi

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych

  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru win (oferujemy szkolenia produktowe połączone z degustacjami)

  • Monitorowanie i archiwizacja dokumentacji klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • Nastawienie na zdobywanie wiedzy i umiejętność szybkiego uczenia się

  • Entuzjazm i zaangażowanie

  • Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientem

  • Dokładność, punktualność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

  • Uprzejmość i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)

  • System premiowy

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania

  • Szkolenia produktowe połączone z degustacją

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta

  • Atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • biblioteka w wersji online

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • e-learning językowy

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!