Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Brown-Forman Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Brown – Forman Corporation. Jesteśmy liderem na rynku alkoholi importowanych w Polsce. Sprzedajemy m.in. tak znane marki jak:

    FINLANDIA VODKA, JACK DANIEL’S
    WOODFORD RESERVE

    Firma poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Rozliczanie dokumentów z inwestycji handlowych w ramach zatwierdzonego budżetu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Obsługa systemu SAP w zakresie inwestycji handlowych
    • Koordynowanie, monitorowanie aktywności promocyjnych i przekazywanie informacji zwrotnych zespołom sprzedaży
    • Obsługiwanie systemu Settler i rozliczanie w nim aktywności z uwględnieniem odpowiednich warunków handlowych i alokacji kosztów
    • Zapewnienie właściwej jakości danych w systemie Settler
    • Pomoc w przygotowywaniu analiz i raportów dla działu sprzedaży, finansów
    • Wspieranie w zakresie przygotowywania prezentacji oraz rekomendacji i wniosków o z przygotowywanych danych
    • Wspieranie audytu wewnętrznego i zewnętrznego w zakresie wyjaśniania procesów związanych z rozliczaniem dokumentacji dt wydatków budżetu sprzedaży
    • Zbieranie i przygotowywanie danych dotyczących sprzedaży
    • Pomoc w przygotowywaniu nowych i optymalizacja istniejących narzędzi
    • Pomoc w doskonaleniu procesów zgodnie z przyjętymi standardami i praktykami BF Polska

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Co najmniej 1 rok doświadczenia w międzynarodowej organizacji sprzedaży

    Umiejętności i kompetencje:

    • Język angielski płynny w mowie i piśmie
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Aplikacje PC, MS Office, SAP CRM / R3, inne cenione
    • Analityczne myślenie
    • Organizacja pracy nawet pod presją czasu
    • Umiejętność zarządzania projektem
    • Umiejętności prezentacji
    • Umiejętności komunikacyjne (wpływ, słuchanie, pisanie)
    • Zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne
    • Długofalowa wizja i myślenie
    • Inicjowanie działań
    • Kreatywność i umiejętność myślenia poza utartymi schematami
    • Komunikacja interpersonalna
    • Praca zespołowa
    • Przywództwo i odpowiedzialność
    • Rozwiązywanie problemów
    • Samodzielność przy wykonywaniu zadań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet benefitów pracowniczych,
    • Pracę w firmie międzynarodowej z najwyższej klasy produktami,
    • Zaangażowany zespół współpracowników,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny z aktualnym zdjęciem w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.