Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

YASKAWA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Duńska 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YASKAWA Polska Sp. z o.o.

Duńska 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne i organizacyjne wsparcie działu sprzedaży,

  • procesowanie zamówień sprzedażowych i zakupowych, fakturowanie,

  • nadzór nad korespondencją,

  • współpraca z działem projektowym,

  • przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość programu Excel

  • wysoka motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP, CRM, CMS będzie dużym atutem

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • formę zatrudnienia: umowa na zastępstwo (z możliwością pozostania w strukturach firmy)

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania

  • pakiet świadczeń medycznych

  • miłą atmosferę w pracy

YASKAWA to jeden z największych producentów robotów przemysłowych, znanych na rynku pod marką MOTOMAN, jak również falowników, w tym falowników średnionapięciowych, serwonapędów, kontrolerów ruchu oraz systemów sterowania. Założona w 1915 roku firma YASKAWA pozostaje pionierem w produktach z branży techniki napędowej i robotyki, dzięki którym firmy mogą zwiększać wydajność, utrzymywać wysoką jakość, chronić pracownika i produkt. Produkty i rozwiązania firmy YASKAWA napędzają maszyny w wielu branżach, takich jak: przemysł stalowy, przemysł maszynowy, przemysł samochodowy, przemysł spożywczy, drzewny, tekstylny, półprzewodnikowy i wiele innych

YASKAWA Polska Sp. z.o.o. zlokalizowana jest we Wrocławiu, w którym znajdują się dwa działy : Dział Techniki Napędowej i Sterowania oraz Dział Robotyki. Oba działy zapewniają pełne wsparcie techniczne, sprzedaż, serwis oraz szkolenia.

Przewiń do profilu firmy

Gotowy/-a na wyzwania?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz oczekiwań finansowych (brutto na miesiąc).

(umowa na zastępstwo z możliwością pozostania w strukturach firmy)