Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Astat Sp.z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klientów

  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami

  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedażowym

  • Zapewnienie właściwego wsparcia dla działu sprzedaży

  • Tworzenie baz danych

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość komputera i pakietu Office (Word, Excel)

  • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

  • Pewność siebie i śmiałość w kontaktach telefonicznych

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wolne weekendy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Firma ASTAT jest na rynku już ponad 29 lat. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych produktów, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, a profesjonalne wsparcie techniczne jest jedną z największych zalet naszej firmy.

Oferujemy rozwiązania z takich dziedzin, jak:

- komponenty automatyki,

- szafy, obudowy i akcesoria,

- osprzęt kablowy,

- miernictwo,

- energetyka,

- jakość energii elektrycznej i zarządzanie energetyczne,

- kompatybilność energetyczna,

- nowoczesny budynek,

- taśmy i kleje przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy