Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia Sprzedaży z j. hiszpańskim

4KRAFT sp. z o.o.

  • Tatrzańska 1/5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Tatrzańska 1/5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt przychodzący i wychodzący z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Odpowiadanie na dyskusje i reklamacje;

  • Odpowiadanie na komentarze;

  • Przyjmowanie zwrotów produktów;

  • Wykonywanie zwrotów środków;

  • Wykonywanie krótkich tłumaczeń treści marketingowych lub weryfikacja tłumaczeń pod kątem biznesowym;

Nasze wymagania

  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1

  • Znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa wiedza nt. obsługi Klienta indywidualnego i biznesowego

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta

  • Dobra znajomość środowiska Windows oraz obsługa pakietu Office

  • zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność i wielozadaniowość

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość obsługi Market Place Amazon, eBay, Allegro

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która intensywnie się rozwija – obecnie jest nas ponad 180 osób, rok wcześniej - 124 osoby. Te liczby dalej rosną!

  • W 2021 roku otrzymaliśmy europejskie wyróżnienie GREAT PLACE TO WORK jako świetnego miejsca do pracy i rozwoju kariery, a także wyróżnienie jako najlepsze miejsce pracy w Polsce

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu HR

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • Przyjazną atmosferę (wszyscy w Firmie zwracamy się do siebie po imieniu) opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • Możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanym biznesie

  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy