Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem angielskim

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0005 000 brutto / mies.
  • Przysucha

    Przysucha, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Polska rodzinna firma, działająca na rynku od ponad 3 dekad, zajmująca się produkcją oraz sprzedaż odzieży ochronnej, oraz środków bezpieczeństwa. Zatrudniają ponad 250 osób, działają na rynku krajowym oraz zagranicznym. W związku z rozwojem, poszukują nowej osoby do działu wsparcia sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie wspieranie koordynatora projektów międzynarodowych w obszarze sprzedaży, w zakresie przygotowywania ofert oraz prezentacji dla klientów na podstawie danych przekazanych od koordynatora. Będą to głównie klienci z Europy Zachodniej. Twoim zadaniem będzie również utrzymanie kontaktu z klientem podczas procesu sprzedaży, odpowiadanie na jego pytania. Również będziesz przygotowywał/a dokumentacje pod przetargi publiczne. Na co dzień będziesz pracował/a na systemie sprzedażowym.

Wymagania pracodawcy

  • Świetnie, jeżeli masz już doświadczenie na podobnym stanowisku, lecz nie jest to konieczne, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • Komunikatywności, zorientowania na klienta,

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe 4000-5000 zł brutto + premia miesięczna do 10%,

  • Szkolenie oraz kursy stanowiskowe,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,

  • Praca w godzinach biurowych 8-16 – po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej,

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej