Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia systemu ERP

Conistics Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

osiedle Przemysłowe 24

Słubice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia pierwszego poziomu dla użytkowników lokalnych oraz zdalnych systemu ERP w zakresie prawidłowego obiegu procesów biznesowych (np. CRM, ERP, PDM). Zidentyfikowanie problemu i dostarczanie niezwłocznych odpowiedzi o rozwiązanym problemie do użytkowników w żądanym czasie.

  • Wprowadzanie modyfikacji systemu mających na celu automatyzację/usprawnienie działania podstawowych funkcji oraz udział w ciekawych projektach z zakresu optymalizacji działania systemu.

  • Przygotowywanie prostych raportów w oparciu o potrzeby użytkowników

  • Podstawowe raportowanie bardziej złożonych problemów od użytkowników do co tygodniowej analizy na wyższym poziomie

  • Testowanie wdrażanych rozwiązań

  • Monitorowanie poprawności działań użytkowników

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa i rozwój systemu ERP)

  • Wykształcenie i wiedza z zakresu IT i Biznesu

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość skryptów Office 365 i SQL umożliwiająca tworzenie podstawowych zapytań -preferowana lecz nieobowiązkowa

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność

  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Eventy integracyjne 2 razy w roku

  • 1 dodatkowo dzień wolny w roku

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

Głównym zadaniem kandydata będzie wsparcie procesów biznesowych generowanych przez nasz system ERP. Może to być zarówno nieskomplkowane rozwiązywanie problemów związanych z procesami biznesowymi jak i bardziej złożone zadania w ramach większego zespołu ds.wsparcia.

Naszą filozofią jest zatrudnianie utalentowanych osób, które chcą uczyć się i rozwijać swoje umiejętności.

Proszę o składanie aplikacji w j.polskim i angielskim

FRABA to grupa przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem zaawansowanych produktów dla rynku sterowania ruchem i automatyki przemysłowej. Dzięki oddziałom w Heerlen w Holandii, Aachen i Kolonii w Niemczech, Słubicach w Polsce, Hamilton NJ w USA i Singapurze, FRABA oferuje globalne wsparcie swoim klientom na całym świecie.

Naszą filozofią jest oferowanie ambitnego, ale satysfakcjonującego środowiska pracy dla każdego pracownika naszego zespołu. Pełne Informacje, Dynamiczny Rozwój, Kompetencje i Uczciwe Dzielenie się - to Nasze Wartości.

Przewiń do profilu firmy