Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

IZOHAN sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, która jest liderem na rynku hydroizolacji i chemii budowlanej.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Praca w programie graficznym w zakresie rozmieszczania treści merytorycznych dot. dokumentacji, sposobu użycia danego wyrobu etc.
  • Pozyskiwanie tłumaczeń treści do projektów obcojęzycznych
  • Efektywna współpraca z działami zaangażowanymi w proces tworzenia/aktualizacji danych w projekcie
  • Aktualizacja Kart Technicznych w oparciu o bieżące zmiany
  • Wsparcie prac Działu Technicznego, m.in. sporządzanie rysunków

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Budownictwo, Architektura, Grafika Komputerowa, Marketing
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Umiejętność obsługi programów CorelDRAW i AutoCad (mile widziane)

Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
      w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • rozwój
      zawodowy
    • pracę w dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie
    w oparciu o umowę
    o pracę promujące
    osoby nastawione
    na osiąganie wyników
  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport,
    opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne