Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego IT - Helpdesk IT

SMK Technologie Informatyczne

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w ramach pierwszej linii wsparcia

  • Współpraca w ramach zespołu przy konfiguracja i instalacji sprzętu informatycznego oraz oprogramowania

  • Testy i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników

  • Praca w modelu hybrydowym lub w pełni zdalnie (po okresie szkolenia)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomości sprzętu informatycznego klasy PC, urządzeń mobilnych oraz sprzętu sieciowego

  • Dobra znajomości pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność przekładania języka technicznego na powszechny

  • Dokładność i zdolności analityczne

  • Motywacja do nauki i rozwoju

To oferujemy

  • Możliwość dostosowania godzin pracy do planu studiów wieczornych/zaocznych

  • Pracę w doświadczonym wieloosobowym zespole

  • Dla chcących się rozwijać szkolenia oraz duże możliwości rozwoju

  • Dobre warunki pracy i atmosferę

O nas

SMK Technologie Informatyczne od 25 lat dostarcza usługi, serwisy i produkty informatyczne do największych przedsiębiorstw działających w Polsce. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na www.smkonline.eu