Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Klienta

XTrack

  • Piastowska 63A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

XTrack

Piastowska 63A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Każdego dnia w Twojej nowej pracy będziesz pomagał klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych, z którymi bez Ciebie nie będą w stanie sobie poradzić. W trudniejszych przypadkach wesprą Cię koledzy z L2 i L3. Poznasz interesujące autorskie rozwiązania w branży monitoringu i zarządzania transportem.

  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych

  • Wykonywanie prac związanych z infrastrukturą IT: instalacja, wdrażanie i konfiguracja oprogramowania

  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami, dbałość o terminowość ich realizacji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w oparciu o istniejące procedury

  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność przeglądania oraz analizy danych w MS Excel

  • Biegła znajomość j. polskiego

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Komunikatywność, sprawna analiza oczekiwań klienta, zdolność przewidywania i analizowania problemów, umiejętność płynnego wypowiadania się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, przeglądanie tabel danych, podstawy języka zapytań SQL

  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika w zakresie sprzętu/oprogramowania

  • Zainteresowanie tematyką IT i nowymi technologiami

  • Znajomość podstaw ITIL

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Dofinansowanie do pakietów medycznych

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce

  • Wsparcie merytoryczne kolegów i przełożonego

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity:

  • program rekomendacji pracowników

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code'u

  • kawa/herbata

  • owoce