Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

Gillette 11

Łódź

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych
  • zdalne i telefoniczne rozwiązywanie problemów technicznych IT
  • administracja systemem hurtowym
  • udzielanie wsparcia w zakresie obsługi narzędzi/programów IT
  • przekazywanie i nadzór nad zleceniami kierowanymi do działów lub serwisów zewnętrznych
  • wykonywanie innych prac w ramach akcji zleconych np. instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania lub sprzętu
  • pełnienie dyżurów telefonicznych poza godzinami pracy serwisu IT
  • stosowanie się do poleceń i wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego kierunkowego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • umiejętności zdalnego i telefonicznego rozwiązywania problemów, obsługi zgłoszeń serwisowych
  • umiejętności administrowania systemem
  • zainteresowania obszarem IT
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • umiejętności pracy zespołowej
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach bezpośrednich
  • umiejętności realizacji zadań pod presją czasu, z nastawieniem na skuteczność oraz terminowość

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Dołącz do nas już dziś! CV prosimy wysyłać pod przyciskiem aplikuj.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy