Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Adama Branickiego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Asseco Poland S.A.

Adama Branickiego 13

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • MacOS

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu Help Desk. Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zaaplikowania!

(rekrutacja prowadzona online)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa awarii sprzętu IT

  • Konfiguracja sprzętu / aplikacji;

  • Instalacja systemów operacyjnych i aplikacji

  • Ekspertyza techniczna sprzętu IT

  • Diagnoza wstępna problemów sieciowych (LAN i WAN)

  • Obsługa zgłoszeń Pakietu Microsoft Office 365

  • Obsługa wniosków - nadawanie / modernizacja uprawnień

  • Nadawanie zdalnych dostępów do zasobów IT w Asseco Poland

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomości systemu operacyjnego Microsoft Windows 10,

  • Znajomości podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP, routing, VLAN, VPN)

  • Dobra znajomość pakietów biurowych Microsoft

  • Umiejętność konfiguracji stacji roboczych oraz urządzeń peryferyjnych (PC, laptopy, drukarki, skanery, terminale)

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej w j. angielskim

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w stresie

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji systemami

  • Certyfikaty Microsoft

  • Znajomość MacOS

  • Znajomość Linux

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy