Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Also Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft 365

  • Active Directory

  • iOS

  • MS Windows

Mile widziane

  • Novell ZENWorks

  • Confluence

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników w zakresie obsługi, instalacji i naprawy sprzętu teleinformatycznego poprzez:

  • Analizowanie i rozwiązywanie bieżących awarii i problemów ze sprzętem informatycznym i teleinformatycznym, serwisowanie wyposażenia IT wykorzystywanego w firmie

  • Diagnozowanie i usuwanie błędów w systemach i aplikacjach

  • Wsparcie polskich i zagranicznych użytkowników systemów IT

  • Instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu oraz urządzeń peryferyjnych, podłączanie nowych stanowisk pracy w biurze i magazynie

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej, w tym inwentaryzacja i prowadzenie ewidencji wyposażenia IT

  • Testowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych usprawniających pracę w firmie

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows, iOS, usług Active Directory i Microsoft 365

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość oprogramowania firmy Atlassian (JIRA, Confluence) oraz Novell ZENWorks

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Dofinansowanie karty Multisport

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, opro- gramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Przewiń do profilu firmy