Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Terenowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy

    Wrocław

    Nr ref: TOK/2018/26

    Zakres obowiązków

    Jakie zadania na Ciebie czekają?
    • Kompleksowa obsługa zgłoszeń - szybkie diagnozowanie, klasyfikacja i rozwiązywanie zgłoszeń
    • Współpraca z innymi obszarami w organizacji przy rozwiązywaniu zgłoszeń
    • Zarządzanie zasobami IT wykorzystywanymi przez Biuro Wsparcia Terenowego
    • Dbanie o bazę CMBD (Maximo)
    • Przygotowywanie sprzętu IT do wydania użytkownikom
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT
    • Przygotowywanie do utylizacji sprzętu IT

    Wymagania

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia w zarządzaniu konfiguracją i naprawą sprzętu teleinformatycznego
    • Praktycznej znajomości środowiska MS Windows 7 i 10 pod kątem konfiguracji i usuwania błędów
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w zakresie instalacji
    • Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word)
    • Znajomości podstawowych usług sieciowych w zakresie konfiguracji LAN, WAN
    • Wiedzy technicznej z zakresu oprogramowania oraz instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Czynnego prawa jazdy kategorii B
    • Samodzielności w działaniu oraz otwartości na proponowanie ulepszeń
    • Umiejętności współpracy i budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

    Oferujemy

    Co oferujemy?

    • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem IT
    • Zdobycie doświadczenia w Centrum Usług Wspólnych IT, świadczącym usługi na rzecz pozostałych spółek w Grupie kapitałowej TAURON
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Atrakcyjny system premii motywacyjnej
    • Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe)

    Data ważności

    2018-03-16