​​​​​​Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT

GRUPA NEUCA

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników systemów informatycznych,

  • przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia zgodnie z ustalonymi poziomami świadczenia usług IT,

  • monitorowanie postępów prac nad zgłoszeniem, koordynowanie oraz udzielanie informacji zwrotnej użytkownikom,

  • dokumentowanie działań przeprowadzanych w ramach realizacji zgłoszeń,

  • monitorowanie działań systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • wyróżniasz się wysokim poziomem komunikatywności oraz orientacji na klienta,

  • myślisz analitycznie,

  • uważasz się za osobę samodzielną, a równocześnie lubisz pracować zespołowo,

  • zdobywanie nowej wiedzy to dla Ciebie przyjemność,

  • masz wiedzę o środowisku Windows, zagadnieniach sieciowych i środowisku internetowym,

  • potrafisz praktycznie wykorzystywać umiejętności informatyczne w zakresie serwisowania oprogramowania,

  • dobrze wiesz jak funkcjonują podstawowe urządzenia informatyczne,

  • miałeś okazję pracować na podobnym stanowisku,

  • masz wykształcenie informatyczne lub pokrewne? Dla nas będzie to duży atut.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w zespołowej i nieformalnej atmosferze - zarówno w dziale, jak i ze wszystkimi klientami wewnętrznymi,

  • poznanie nowoczesnych systemów informatycznych, co pozwoli Ci na ciągły rozwój,

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w Pionie Informatyki (mamy zespoły specjalistów z różnych obszarów IT, z którymi możemy wymieniać się doświadczeniami i wiedzą),

  • komfortowe warunki pracy - nasz budynek na Fortecznej 35-37 jest jednym z najnowocześniejszych w regionie - http://bityl.pl/mJiWv

  • możliwość rozwoju zawodowego - zarówno w dziale, jak i w ramach całego IT,

  • szkolenia wprowadzającego, który pozwoli poznać Ci nasz sposób działania i przygotuje do samodzielnej pracy (będziesz miał opiekuna w okresie wdrożenia)

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej