​​​​​​Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT

GRUPA NEUCAO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników systemów informatycznych,
  • przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia zgodnie z ustalonymi poziomami świadczenia usług IT,
  • monitorowanie postępów prac nad zgłoszeniem, koordynowanie oraz udzielanie informacji zwrotnej użytkownikom,
  • dokumentowanie działań przeprowadzanych w ramach realizacji zgłoszeń,
  • monitorowanie działań systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • wyróżniasz się wysokim poziomem komunikatywności oraz orientacji na klienta,
  • myślisz analitycznie,
  • uważasz się za osobę samodzielną, a równocześnie lubisz pracować zespołowo,
  • zdobywanie nowej wiedzy to dla Ciebie przyjemność,
  • masz wiedzę o środowisku Windows, zagadnieniach sieciowych i środowisku internetowym,
  • potrafisz praktycznie wykorzystywać umiejętności informatyczne w zakresie serwisowania oprogramowania,
  • dobrze wiesz jak funkcjonują podstawowe urządzenia informatyczne,
  • miałeś okazję pracować na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie informatyczne lub pokrewne? Dla nas będzie to duży atut.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w zespołowej i nieformalnej atmosferze - zarówno w dziale, jak i ze wszystkimi klientami wewnętrznymi,
  • poznanie nowoczesnych systemów informatycznych, co pozwoli Ci na ciągły rozwój,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w Pionie Informatyki (mamy zespoły specjalistów z różnych obszarów IT, z którymi możemy wymieniać się doświadczeniami i wiedzą),
  • komfortowe warunki pracy - nasz budynek na Fortecznej 35-37 jest jednym z najnowocześniejszych w regionie - http://bityl.pl/mJiWv
  • możliwość rozwoju zawodowego - zarówno w dziale, jak i w ramach całego IT,
  • szkolenia wprowadzającego, który pozwoli poznać Ci nasz sposób działania i przygotuje do samodzielnej pracy (będziesz miał opiekuna w okresie wdrożenia)
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

​​​​​​Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT, Toruń