Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie infrastruktury sprzętowej i aplikacji przeznaczonych na wewnętrzne potrzeby Centralnego Ośrodka Informatyki oraz realizację zadań związanych z obsługą infrastruktury CEPiK i mobilnych stacji potwierdzania danych w ramach projektu eDowód 2.0.

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i wydawanie sprzętu;

  • Serwis sprzętu;

  • Instalacja oprogramowania;

  • Obsługa błędów aplikacji;

  • Wsparcie podstawowych aplikacji;

  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa na podstawie dostarczonych procedur;

  • Praca związana z wyjazdami na terenie kraju (serwisy).

Nasze wymagania

  • Umiejętność konfigurowania i zarządzania stacjami roboczymi i serwerami opartymi o systemy Windows i Linux;

  • Umiejętność konfiguracji systemów na serwerach za pomocą przygotowanego obrazu;

  • Umiejętność zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym na stacji;

  • Znajomość podstaw administracji sieci IP4, IP6;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Znajomość zagadnień z zakresu Data Center, serwery, macierze dyskowe;

  • Prawo Jazdy kat B;

  • Gotowość do realizacji delegacji krajowych;

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1KV;

  • Znajomość zagadnień dotycząca ochrony danych osobowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • Nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego;

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy