Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Zdalnego IT

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Żniwna 5, Kostrzyn
    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Żniwna 5

Kostrzyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IT hardware

  • Office 365

Mile widziane

  • Andorid

  • LAN

  • WAN

  • OS Windows 7

  • OS Windows 10

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zdalnych klientów wewnętrznych w codziennej pracy.

  • Konfiguracja urządzeń peryferyjnych i oprogramowania.

  • Udział w realizowanych projektach z obszaru IT.

  • Rejestracja, diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów.

  • Praca ze zdalnym użytkownikiem oraz z systemem Service Desk

  • Raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów.

  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany) oraz weekendowej.

  • Znajomość technologii klienckich (IT hardware, OS Windows 7, OS Windows 10, oprogramowanie biurowe Office 365, etc.).

  • Obowiązkowość i orientacja na proceduralne działania.

  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność. Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Orientacja na pomoc dla zdalnych klientów (praca z telefonem i systemem Service Desk oraz innymi aplikacjami pomocniczymi).

  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia

  • Znajomość technologii mobilnych (Andorid i Windows).

  • Znajomość technologii sieciowych LAN i WAN.

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy Help Desk lub Service Desk.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę oraz narzędzia pracy

  • bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • paczki świąteczne

  • regularne badania profilaktyczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

Odwaga w działaniu, dynamizm i codzienny wpływ na doświadczenie zakupowe 4 milionów klientów. To właśnie Biedronka, część portugalskiej grupy Jeronimo Martins I lider retail, który 25 lat z sukcesem działa na rynku polskim.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, ciekawe projekty oraz bogaty koszyk benefitów.

Jeśli masz apetyt na zawodowy rozwój i żywisz pasję do żywności - dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Przewiń do profilu firmy