Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. współpracy z darczyńcami

FUNDACJA ANNY DYMNEJ MIMO WSZYSTKOO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie funduszy przeznaczonych na wsparcie dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz finansowania projektów realizowanych przez fundację

  • obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z darczyńcami online

  • tworzenie newsletterów oraz treści marketingowych

  • pisanie wniosków i grantów w języku angielskim

  • nawiązywanie, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z darczyńcami online

  • obsługa CRM

Nasze wymagania

  • doświadczenie w e-mail marketingu i/lub content marketingu

  • lekkie pióro, mile widziane doświadczenie w storytellingu lub tworzeniu treści biznesowych

  • znajomość narzędzi do tworzenia treści marketingowych

  • znajomość portali do zbiórek publicznych

  • praktyczna znajomość social mediów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

  • prawo jazdy kategorii B

  • ambicja oraz otwartość na nowe wyzwania

  • samodzielność

  • wysoka kultura osobista

  • pomysłowość i umiejętność tworzenia nieszablonowych rozwiązań

  • umiejętność pracy w zespole

  • elastyczność i wielozadaniowość

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wysoka empatia oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę z misją w ogólnopolskiej organizacji pozarządowej

  • stałe wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • stałe godziny pracy (możliwość wyboru godziny rozpoczęcia)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

FUNDACJA ANNY DYMNEJ MIMO WSZYSTKO

Fundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko” poszukuje pracownika do Działu Komunikacji na stanowisko: Młodszy specjalista ds. współpracy z darczyńcami

Przewiń do profilu firmy