Młodszy Specjalista ds. Współpracy z Partnerami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie projektów biznesowych i regulacyjnych
    • Koordynowanie procesu nawiązywania nowych relacji roamingowych oraz monitorowanie istniejących usług. Dotyczy to aspektów komercyjnych, technicznych oraz finansowych
    • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby realizacji celów biznesowych i budżetowych
    • Współpraca z polskimi i międzynarodowymi urzędami oraz regulatorami rynku
    • Współpraca z dostawcami rozwiązań roamingowych
    • Obsługa wewnętrznych systemów, zadania operacyjne wspierające Dział Roamingu Międzynarodowego.

    Wymagania:

    • Masz 2 lata doświadczenia w dużej organizacji
    • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
    • Masz umiejętności analityczne i swobodnie posługujesz się Excelem
    • Jesteś terminowy, skrupulatny, odpowiedzialny
    • Posiadasz umiejętność prowadzenia  projektów i organizacji pracy
    • Masz zainteresowania w ramach nowych technologii – będzie to Twój dodatkowy atut.

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top