Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. współpracy z zagranicą

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

    Wydział Finansów i Bankowości

     poszukuje:

    Młodszego Specjalisty ds. współpracy z zagranicą
    do Biura Rekrutacji
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie studentów z zagranicy (ścieżki anglojęzyczne i polskie)
    • udział w działaniach sprzedażowych, w tym wyjazdy na zagraniczne targi edukacyjne
    • obsługa klienta poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny i elektroniczny (prezentacja oferty, prowadzenie rozmów sprzedażowych, doradztwo oraz realizacja procesu rekrutacji)
    • kompletowanie dokumentów i zarządzanie teczkami studentów
    • współpraca z jednostkami konsularnymi i strażą graniczną w zakresie spraw studentów
    • tworzenie i aktualizacja bazy kandydatów oraz osób zainteresowanych kształceniem w wewnętrznym systemie informatycznym
    • realizacja działań promocyjnych Biura Rekrutacji
    • współuczestnictwo w organizowaniu kursów języka polskiego

    Kluczowe kompetencje:

    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • zorientowanie na realizację celu sprzedażowego
    • doskonała umiejętność organizacji czasu w pracy
    • terminowość i dokładność wykonywanych zadań
    • inicjatywa i dynamizm w działaniu
    • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania i nowe rynki
    • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego (z elementami wsparcia sprzedaży) i znajomość zasad pracy biurowej
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
    • znajomość aplikacji MS-Office (w szczególności Word, Excel)
    • dyspozycyjność do pracy w wyznaczone soboty

     Dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki pracy w szkolnictwie wyższym lub sektorze edukacyjnym.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wsparcie od pierwszych dni pracy
    • ciekawą pracę w renomowanej Uczelni

    Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV do 3.12.2017 r. poprzez przycisk:

    Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: BRZ/P/11/2017.

    Poznaj nas bliżej na www.wsb.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, zgodnie z przepisami Ustawy dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”