Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MGW CCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MGW CCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w wycenie pakietów wierzytelności na potrzeby statutowe Funduszy Inwestycyjnych oraz dla celów inwestycyjnych

  • analiza danych źródłowych służących do wyceny (obróbka danych wsadowych) – praca na dużych zbiorach danych generowanych przez różne podmioty

  • budowa/analiza otrzymanego modelu statystycznego celem ustalenia wartości godziwej instrumentu, jak również późniejsze przygotowanie raportów z wycen

  • modelowanie, optymalizacja oraz kontrola procesów wycen

  • współpraca z Klientem

  • wsparcie zespołu przy wycenach innych składników lokat funduszy inwestycyjnych (w tym udziałów/akcji spółek niepublicznych, obligacji)

Nasze wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów I stopnia na kierunkach matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne

  • zaawansowana znajomość arkusza Excel

  • znajomość VBA, R, SQL lub Python mile widziane

  • wysokie zdolności analityczne, w szczególności interpretowanie danych ilościowych i statystycznych

  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • pomysłowość i zaradność

To oferujemy

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wyceny wierzytelności (współpraca z dużą ilością klientów, dzięki czemu można obserwować różne strategie i analizować porównawczo ich skuteczność)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizacji ambicji zawodowych

  • szkolenia przygotowujące do realizacji postawionych zadań

  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy, elastyczne godziny pracy

  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna

O nas

Niezależny, profesjonalny doradca, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w przygotowaniu wycen pakietów wierzytelności zarówno dla celów informacyjnych jak i inwestycyjnych, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: