Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wymagań Produktu

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w LubawieO firmie

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Lubawie

Borek 3

Lubawa

IKEA Industry Oddział w Lubawie (Centralny Dział Technologiczny)

Główne zadania:

  • obsługa wewnętrznego systemu dotyczącego wymagań produktowych (dostawcy, materiały)
  • zapewnienie ważności dokumentów oraz zgodności z wymaganiami specyfikacji
  • zlecanie badań materiałów w laboratorium zewnętrznym
  • nadzór nad grupą materiałową (gromadzenie i weryfikacja poprawności dokumentacji, kontakt z dostawcą)
  • kontrola wyrobu (poprawność danych w systemie; audyt chemiczno-materiałowy z bieżącej produkcji; inicjowanie i koordynacja działań korygujących; praca ze standardem kontroli)
  • wsparcie technologa centralnego w zakresie przygotowania i nadzorowania procesu pakowania produktu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane chemiczne lub technologia drewna)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z technologią/ jakością w firmie produkcyjnej (preferowane w firmie z branży meblarskiej)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji
  • zdolności analityczne
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziana znajomość systemów do zarządzania wymaganiami produktowymi
  • prawo jazdy kat. B

Co możesz zyskać?

  • ciekawą, ambitną i dynamiczną pracę
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze technologii
Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem „Młodszy Specjalista ds. Wymagań Produktu”w temacie wiadomości prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj adres do dnia: 31.07.2020 r.

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy