Ta oferta pracy jest nieaktualna od 403 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Wynagrodzeń i Świadczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna miedzy innymi za wsparcie procesu:

    • planowania i kontroli budżetu kosztów pracy
    • rozliczania systemów premiowych
    • przeglądu wynagrodzeń
    • raportowania i analiz

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Zdolności analityczne
    • Samodzielność i skrupulatność, w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR, Kontrolingu oraz znajomość zagadnień związanych z planowaniem i kontrolą wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
    • Umowę o pracę
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport)