Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Wysyłek

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.O firmie

  • Tytoniowa 2/6, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanów oraz organizacja przepływów wyrobów gotowych z magazynu Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. do centrów dystrybucyjnych przy optymalnych kosztach transportu oraz zapasach magazynowych.

  • Planowanie i realizacja wysyłek / odbiorów wyrobów gotowych w ramach transakcji zagranicznych oraz wewnątrzwspólnotowych.

  • Organizacja wysyłek materiałów i półproduktów z magazynów Spółki do magazynów odbiorców krajowych i zagranicznych.

  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach w magazynach ITPM S.A.

  • Przygotowanie i gromadzenie dokumentacji w obrocie międzynarodowym zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokonywanie odpraw eksportowych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami administracji państwowej w zakresie bieżącej obsługi wysyłek.

  • Współpraca z partnerami Imperial Tobacco Group w celu zapewnienia poprawności i terminowości powyższych procesów, m.in. operatorem logistycznym, przewoźnikami oraz Organami Celnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / techniczne (mile widziane: handel zagraniczny, logistyka)

  • Wiedza z zakresu zagadnień związanych z organizacją transportu, gospodarką zapasami i magazynową

  • Znajomość przepisów celnych i akcyzowych oraz specyfiki pracy Urzędów Celnych

  • Znajomość obsługi komputera (w zakresie pakietu MS Office – Excel; systemy: SAP, QAD)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne, sumienność, dokładność

  • Umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Praca w systemie zmianowym Poniedziałek – Piątek w g. 6:00-14:00, 8:00-16:00, 12:00-20:00

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • opieka stomatologiczna

    • dyżury lekarza w biurze

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • dofinansowanie wypoczynku

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • dodatkowy urlop

    • premia roczna tzw. "13stka"

    • premia świąteczna

    • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej