Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

LEGSO firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

PPH Legs sp. z o.o. od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję w branży tekstylnej
(produkcja / barwienie / dystrybucja przędz).

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne pracy działu zakupów;
  • kontakt z dostawcami azjatyckimi;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, porównywanie oraz analiza otrzymanych ofert;
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie oraz zakupowych bazach danych;
  • aktualizacja bazy dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,
    przy wielu projektach jednocześnie;
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej organizacji,
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego
  • ubezpieczenie grupowe

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy