Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. zakupów

  • Brzeg Dolny, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC EXOL SA to połączenie nowoczesnej technologii oraz doświadczenia i efektywnego działania w obszarze produkcji i dystrybucji środków powierzchniowo czynnych. Firma, stale rozwija swoją ofertę do branż: chemia gospodarcza i przemysłowa, włókiennicza, przemysł tworzyw sztucznych, czyszczenie przemysłowe, obróbka metalu i wielu innych. Spółka wchodzi w skład międzynarodowej grupy PCC. W związku z ciągłym rozwojem produktów poszukujemy do kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Wrocław (okolice)
    Nr. ref. MSZ/EX/2018

    Twój profil:

    • wyższe wykształcenie chemiczne
    • ambicja, otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi
    • swobodna komunikacja w j. angielskim
    • dobra znajomość program MS Excel
    • chęć pracy zarówno w zespole jak i przy samodzielnych zadaniach
    • systematyczność, uporządkowanie i dobra organizacja pracy pod presją czasu
    • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej z branży chemicznej lub pokrewnej (dodatkowy atut)
    • znajomość SAP (dodatkowy atut)
    • znajomość zagadnień celno-skarbowych związanych z importem (dodatkowy atut)
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Twoje zadania:

    Działania operacyjne związane z realizacją zamówień a w tym:

    • składanie zamówień do dostawców wewnętrznych i zewnętrznych z wykorzystanie SAP
    • kompletowanie i weryfikacja dokumentów towarzyszących dostawie
    • organizacja logistyki dostaw
    • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zamówień

    jak również:

    • poszukiwanie nowych dostawców/surowców na rynku oraz koordynacja działań związanych z ich wdrażaniem
    • aktywne wspieranie działu wiedzą chemiczną dot. Kupowanych lub poszukiwanych surowców chemicznych
    • nadzór nad utrzymywaniem optymalnych zapasów surowców
    • nadzór nad poprawnością rozliczeń z dostawcami
    • okresową ocenę dostawców
    • tworzenie analiz, sprawozdań i raportów

    Twoje korzyści:

    • możliwość nabywania lub rozszerzania kompetencji zakupowych w bardzo ciekawym, międzynarodowym środowisku biznesowym branży chemii przemysłowej
    • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • program szkoleń interpersonalnych i zawodowych
    • atmosfera pracy zespołowej i pozytywna motywacja
    • docenianie dobrych pomysłów i wdrożenie ich w organizację
    • atrakcyjny pakiet socjalny zawierającym m.in. dofinansowanie do studiów podyplomowych, do wczasów, karty MultiSport , możliwość ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.