Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

  • Chełmno, Małe Czyste (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multipak SA

    MULTIPAK S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

    MIEJSCE PRACY: Małe Czyste 47, 86-212 Stolno

    kujawsko-pomorskie

    Miejsce pracy: Chełmno (okolice), Małe Czyste (pow. chełmiński)

    Zadania:

    • bieżące kontakty, utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dostawcami,
    • organizacja procesu zakupowego i jego ścisłe nadzorowanie,
    • aktywne poszukiwanie nowych dostawców,
    • prowadzenie dokumentacji zakupowej.

    Wymagania:

    • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
    • rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów i logistyki,
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami WMS, ERP.

    Oferujemy:

    • pracę w ciekawej branży,
    • umowę o prace,
    • wynagrodzenie podstawowe + premie,
    • pakiet socjalny,
    • kurs języka obcego (angielski),
    • ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.