Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów

Grupa Kapitałowa Inter Cars

  • Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)

    Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analizy rynkowe cen i analizy oferty konkurencji

  • Współpraca z siecią sprzedaży IC

  • Kompletowanie i rozwój oferty towarowej

  • Usprawnianie procesów zakupowych

  • Realizacja celów zakupowych, koordynacja zakupów u dostawców

  • Optymalizacja zapasu magazynowego w podległym asortymencie

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych i rynku motoryzacyjnego

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na kontakt i negocjacje z dostawcami

  • Umiejętność przeprowadzania operacji analitycznych na obszernych i złożonych danych

  • Komunikatywność

  • Zdolności negocjacyjne oraz analityczne

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAFO

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi

  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Wyzywania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów, jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Przewiń do profilu firmy