Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. zakupów

  • Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski), Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkcyjną zatrudniającą ponad 500 osób. Pozycję lidera w swojej branży zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

    Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami zapraszamy do współpracy.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa (okolice), Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski)
    Miejsce pracy: woj. śląskie

    Zadania:

    • Poszukiwanie nowych dostawców oraz ich ocena,
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych,
    • Prowadzenie negocjacji zakupowych,
    • Nadzorowanie zamówień od ich złożenia, aż po weryfikację jakości dostarczonego produktu oraz ewentualne składanie reklamacji,
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji,
    • Monitorowanie rynku w celu uzyskania najlepszych cen na pożądane produkty,
    • Współpraca z działem jakości, sprzedażowym oraz produkcyjnym.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie, i piśmie,
    • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe: handel międzynarodowy, logistyka, transport),
    • Zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy,
    • Zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi,
    • Doświadczenie w negocjacjach cen i warunków handlowych,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zakupów,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"