Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. zakupów

ORGANIKAGRO FOODS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

  • Dobroń (pow. pabianicki)
    Dobroń (pow. pabianicki), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i sporządzanie dokumentów zakupowych – zgodnych ze zleceniem przełożonego,
  • koordynacja, nadzór i kontrola procesu zamówień towarów,
  • wsparcie działu zakupów w codziennych zadaniach,
  • koordynacja procesów logistycznych, administrowanie dokumentami magazynowymi i kosztowymi,
  • współpracę z wewnętrznymi działami organizacji,
  • zapewnienie kompletności i poprawności danych wpisywanych do systemu,
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesem zakupu.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zakupów szczególnie w branży spożywczej,
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu logistyki, ekonomii lub zarządzania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość podstawowa systemu SAP,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na pełny etat,
  • szkolenia i kursy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport.

ORGANIKAGRO FOODS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

OrganikAgro Foods Sp. z o.o. Sp. k-a jest największym i najnowocześniejszym producentem zbóż ekspandowanych w Polsce. Firma nieustannie dąży do doskonalenia swoich działań, inwestując w najnowocześniejsze technologie produkcji, podnosząc kwalifikacje pracowników oraz aktywność badawczo – rozwojową. Zmierza tym samym do zwiększenia potencjału oraz wartości przedsiębiorstwa, sukcesywnie zwiększając udział w rynku polskim i rynkach eksportowych. Spółka jest podmiotem powiązanym z firmą Soligrano Sp. z o.o. Sp.k., która jest autoryzowanym dystrybutorem produktów znajdujących się w portfolio spółki OrganikAgro Foods Sp. z o.o. Sp. k-a

Młodszy specjalista ds. zakupów, Dobroń (pow. pabianicki)