Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zakupów (Dział Zakupów)

NEWAG S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

NEWAG S.A.

Stanisława Wyspiańskiego 3

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prowadzenie procesów zakupowych materiałów strategicznych/usług

  • poszukiwanie substytutów oraz identyfikacja potencjalnych nowych źródeł dostaw

  • administrowanie bazą ofert

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

  • prowadzenie przetargów i wybór dostawców

  • prowadzenie efektywnych negocjacji

  • przygotowywanie umów i zamówień z dostawcami oraz nadzór nad ich realizacją

  • przestrzeganie terminowości realizacji projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale zaopatrzenia/ handlowym

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność ofertowania

  • umiejętność rozwoju dostawców

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • swoboda w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analityczne

To oferujemy

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • kursy językowe

  • system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres [email protected], z dopiskiem w temacie: Młodszy Specjalista ds. Zakupów (Dział Zakupów). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

NEWAG S.A.

NEWAG to wiodący polski producent elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje specjalistów do pracy.

Przewiń do profilu firmy