Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krzemowa 6

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z kupcami strategicznymi w celu efektywnej realizacji procesów zakupowych

  • Obsługa operacyjna zamówień

  • Monitorowanie stanu realizacji dostaw

  • Reagowanie na pojawiające się problemy związane z dostawami

  • Zlecanie i rozliczanie przedpłat oraz rozliczanie faktur

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień w procesach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o kierunkach: logistyka, ekonomia, zarządzanie

  • Doświadczenie w działach zakupów lub działach sprzedaży (minimum rok)

  • Doskonała organizacja w pracy i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1)

  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenia z zakresu wspieranych technologii

  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce

  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowym

  • System pracy: hybrydowy

  • System premiowy

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro w zaciszu natury

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being

  • hybrydowy model pracy

  • zespół muzyczny

Grupa VECTOR działa na globalnym rynku technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Od lat wdrażamy i rozwijamy rozwiązania technologii infrastruktury dostępowej, systemy bezpieczeństwa oraz wymiany danych. Grupa VECTOR wspiera Klientów w transformacji cyfrowej, dostarczając rozwiązania i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy polską firmą, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT. Specjalizujemy się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, integracji sieci dostępowych oraz w technologiach video.

Przewiń do profilu firmy