Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zakupów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Elektro-hurt" Sp. z o.o.O firmie

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hurtownia elektryczna „ELEKTRO-HURT” Aleksander Winter Sp z o.o. jest firmą ogólnopolską specjalizującą się w handlu hurtowym oraz detalicznym szerokim asortymentem elektrotechnicznym. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie zamówień do kompletacji (np. segregowanie zamówień w systemie, edycja statusów, wysyłanie informacji zwrotnych ),
  • tworzenie dokumentów magazynowych, weryfikacja ich poprawności,
  • edycja zamówień, weryfikacja statusu zamówień,
  • składanie zamówień na produkty u dostawców,
  • monitoring statusu i kompletności dostaw,
  • prognozowanie popytu i podaży,
  • aktualizacja warunków współpracy z dostawcami,
  • praca na danych (systemy magazynowo księgowe, obróbka danych, wyciąganie wniosków z danych),
  • tworzenie zestawień w Excelu,
  • realizacja procesu zakupowego dla wszystkich oddziałów  firmy w tym: współpraca z dostawcami w zakresie: ofertowanie i negocjacje handlowe, składanie zamówień, nadzór nad realizacją zamówień, weryfikacja faktur pod kątem zgodności, prowadzenie reklamacji, negocjacje handlowe dotyczące realizowanych zakupów, przygotowanie zapotrzebowania na produkty u naszych dostawców.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze,
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel,
  • mile widziana znajomość systemów magazynowo księgowych i paneli administracyjnych,
  • odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów

ZATRUDNIONYM OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • stałe godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne